4ergo | O nas
418
page-template-default,page,page-id-418,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

O nas

Historia firmy sięga roku 2001, kiedy to weszliśmy na rynek z bogatą ofertą produktów i usług IT. Po niemal 18 latach świadczenia profesjonalnych usług informatycznych, zdobyliśmy zaufanie wielu firm i instytucji zarówno krajowych, jak i zagranicznych.  Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu oferowane przez 4Ergo usługi i produkty reprezentują najwyższą jakość.

Pracujemy w oparciu o nowoczesne technologie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, a wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje wysoką jakość usług i szybki czas reakcji. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom współpracujemy z przedsiębiorcami z szerokiego rynku, którzy doceniają zaimplementowane w swoich firmach rozwiązania zaproponowane przez 4Ergo.

4Ergo specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych. Proponujemy klientom zarówno usługi w zakresie rozwoju oprogramowania firmowego, jak i systemy automatyzacji procesów IT. Nasi partnerzy korzystają również ze sprawdzonych systemów monitoringu pojazdów, które są wdrażane przez pracowników 4Ergo. Atutami wyróżniającymi nas na rynku usług informatycznych są przede wszystkim wirtualizacja i skuteczne zabezpieczenie infrastruktury. Naszym Klientom oferujemy także rzetelny monitoring infrastruktury, dzięki czemu zyskują pewność korzystania z bezawaryjnych systemów o innowacyjnych cechach.

Celem firmy jest budowanie trwałych relacji z klientami poprzez zapewnienie pełnego wsparcia informatycznego nad całym sprzętem i oprogramowaniem w firmie. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania i propozycje biznesowe. Indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność i krótki czas realizacji  sprawiają, że firma 4Ergo jest rozpoznawana na rynku jako wiarygodny partner w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań IT.

Zachęcamy Państwa do kontaktu oraz przedstawienia swoich potrzeb i oczekiwań w zakresie rozwoju wykorzystywanych systemów informatycznych. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy stworzyć rozwiązania, które w pełni będą odpowiadać indywidualnym potrzebom Państwa przedsiębiorstwa.