4ergo | Usługi
420
page-template-default,page,page-id-420,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Usługi

PARTNERSTWO I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wierzymy, że warunkiem koniecznym do osiągnięcia założonych rezultatów jest partnerstwo, rozumiane jako wzajemne zaufanie i współdziałanie dwóch stron. Podejmując współpracę z firma 4ERGO zyskują Państwo partnera, który zna Wasze potrzeby, wspiera i nadaje kierunek działaniom zmierzającym do osiągnięcia wyznaczonych celów. Dzięki temu, że czujemy się odpowiedzialni i upoważnieni do osiągania najlepszych wyników, otrzymują Państwo usługę dopasowaną do Waszych indywidualnych potrzeb, która sprzyja rozwojowi Waszego przedsiębiorstwa.

4Ergo specjalizuje się w szeroko rozumianym outsourcingu usług informatycznych, które świadczymy dla firm i organizacji.

Opieka informatyczna dostosowana do potrzeb i wymagań Klienta

Z 4Ergo możesz zawsze liczyć na spersonalizowane usługi informatyczne dostosowane do potrzeb Twojej organizacji.

Gwarancja profesjonalnej obsługi poparta umową SLA.

Zapewniamy utrzymanie jakości i systematyczne usprawnianie funkcjonujących w organizacji usług z zakresu IT.

Bezpieczeństwo danych gwarantowane umową i procedurami

Dajemy gwarancję bezpieczeństwa danych, którą potwierdzamy Umową i Poufności i spełnieniem wymaganych procedur.

Niezmienne koszty wybranej opieki informatycznej

Korzystając z usług 4Ergo masz pewność, że koszty prowadzone opieki informatycznej pozostaną na stałym poziomie.

Jak działamy?

4Ergo to firma, której celem jest oferowanie usług na niezmiennie wysokim poziomie. Dbamy o utrzymanie najwyższych standardów w zakresie obsługi klientów zarówno pod względem zawodowym, jak i personalnym. Doświadczenie, wiedza oraz umiejętności naszych konsultantów sprawiają, że jesteśmy cenionym partnerem organizacji pochodzących z wielu branż gospodarki.

Korzystając z naszym usług możesz oczekiwać:

ryczałtowego rozliczenia miesięcznego wg specyfikacji ofertowej,

stałej pomocy zdalnej i telefonicznej w ramach dyżurów prowadzonych przez dwóch informatyków,

bezpłatnych dojazdów specjalistów do Twojej organizacji,

wdrażania, konserwacji i administrowania oprogramowaniem systemowym.

Wsparcie telefoniczne dla pracowników firmy

Skorzystaj, w ramach podpisanej umowy, z usług stałego dyżuru informatyków, którzy telefonicznie lub zdalnie sprawnie pomogą rozwiązać problemy związane z funkcjonowaniem infrastruktury IT w firmie.

Bezpośredni kontakt z przydzielonym opiekunem

Każdy Klient posiada przydzielonego opiekuna, który dba o zapewnienie dostosowanych do potrzeb organizacji usług informatycznych. To usprawnia kontakt i dostosowanie systemów do potrzeb klienta.

Dostęp do wielu specjalistów IT w ramach jednej umowy.

4Ergo to firma, która zatrudnia fachowców wyspecjalizowanych w różnorodnych usługach. Korzystając z naszej oferty w ramach jednej umowy możesz korzystać z kompleksowych usług outsourcingu IT.

Doradztwo w zakresie sieci komputerowych.

Tworzenie sieci komputerowych wymaga wiedzy i doświadczenia. Skorzystaj z usług specjalistów, którzy uwzględnią Twoje oczekiwania, możliwości i ograniczenia związane z budową i rozbudową sieci.