4ergo | Monitoring pojazdów
469
page-template-default,page,page-id-469,page-child,parent-pageid-420,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Monitoring pojazdów

Zarządzanie flotą samochodową

Dostarczamy skuteczne narzędzia pozwalające na pełną analizę rzeczywistych kosztów firm transportowych i flotowych.

Lokalizatory GPS pojazdów

Dzięki lokalizatorom GPS zawsze będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się samochód Twojej firmy. Miej pełną kontrolę nad flotą pojazdów.

Kontrola paliwa i tankowań

Proponujemy rozwiązania, które pozwolą zapobiec kradzieżom paliwa z baków paliwowych samochodów należących do firmowej floty.

Monitorowanie pojazdów

Postaw na niezawodny system monitorowania pojazdów dużych i małych, który pozwala na sprawne zarządzanie flotą samochodów.

Kompleksowy system do zarządzania flotą samochodową

Skuteczne zarządzanie pojazdami w firmie, zarówno dużymi, jak i małymi, wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi pozwalających na kontrolę kosztów i lokalizacji pojazdów. Oferujemy Państwu systemy, dzięki którym nie tylko Wasza firma zoptymalizuje wydatki związane z zakupem paliwa, a w przypadku firm transportowych także z wykorzystaniem zasobów ludzkich (np. kierowców), ale także przejmie całkowitą kontrolę nad lokalizacją pojazdów i ich pełnym wykorzystaniem. Umożliwiamy Państwu także pozyskanie wiarygodnych danych analitycznych w zakresie poniesionych rzeczywistych kosztów związanych z utrzymaniem floty.

Jesteśmy elastyczni w zakresie Państwa oczekiwań, potrzeb i możliwości. Pomożemy stworzyć system, który w pełni odzwierciedlał będzie Wasze potrzeby w zakresie zarządzania, kontroli i optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem floty.

Co zyskujesz korzystając z naszych usług

Rzetelne wsparcie profesjonalistów

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych informatyków, którzy wesprą Waszą firmę we wszystkich dziedzinach IT.

Szybkie działanie

Zapewniamy szybką reakcję na pojawiające się awarie zarówno w zakresie oprogramowania, jak i działania sieci czy sprzętu.

Bezpieczeństwo danych

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych poprzez podpisanie Umowy o Poufności i wdrażając system procedur.

Stałe koszty realizacji umowy

Z nami masz możliwość skutecznej kalkulacji wydatków przeznaczonych na obsługę informatyczną.